Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi ružový 33047.3 Magic Rose
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
141 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náramok zdobený štvorčekmi s krištáľmi Swarovski Elements farby Magic Rose. viac
Kód produktu: 551 EAN: 8590962332155
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty







Nádherný dámsky náramok je vyrobený z exkluzívnych kryštálov tvaru štvorčekov, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit.
Krištáľový náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla. Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 17 cm + 4 cm |
| Šírka | 9 mm |
| Hmotnosť | 10 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (10)










Súvisiace produkty 10

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski mix farieb…
Kód: 2913
Do 2 dní
57,40 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi ružový 33048…
Kód: 559
Nie je skladom
131,20 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski ružové…
Kód: 606
Skladom
32,70 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski ružový…
Kód: 533
Do 2 dní
37,70 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski ružové…
Kód: 31975
Skladom
35,70 €

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski ružové…
Kód: 2145
Do 2 dní
44,20 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski mix farieb…
Kód: 34678
Do 2 dní
28,60 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski ružový…
Kód: 665
Do 2 dní
41,80 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 291
Skladom
109,10 €

Strieborné náušnice kôstky s ružovým opálom a…
Kód: vs-92400038ro
Skladom
61,10 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski ružový…
Kód: 67
Do 2 dní
12,20 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Rose 8 mm
Kód: vs-793853 Light Rose
Skladom
13,10 €

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Rose 12mm
Kód: vs-97112212rose X
Skladom
63,50 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi ružový 33048…
Kód: 559
Nie je skladom
131,20 €











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




