Strieborný náhrdelník srdca so Swarovski Elements Rose
Viac farieb
52 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náhrdelník a prívesok s kryštálmi Swarovski Elements v tvare srdca. viac
Kód produktu: vs-92300322ro Ceny dopravy
Farebné varianty





Jemný strieborný náhrdelník s príveskom v tvare srdca, ktoré je dekorované Swarovski Elements krištáľmi.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vašim pohybom rozžiari s odleskami svetla.
Tento náhrdelník je vyrobený zo striebra a ošetrený vrstvou Rhodia. Vďaka povrchovej úprave je šperk ochránený proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 6 x 6 mm |
| Hmotnosť | 1,5 g |
Súvisiace produkty (10)










Súvisiace produkty 10

Strieborné náušnice so Swarovski Elements srdce Rose
Kód: vs-92401322RO
Skladom
58,10 €

Náramok ružový so Swarovski Elements Srdce Rose
Kód: vs-92500322ro
Skladom
48,80 €

Strieborný prsteň v tvare srdca Rosa
Kód: vs-92700322ro
Skladom
52,80 €

Náušnice ružové so Swarovski Elements Srdce Rose
Kód: vs-92400322ro
Skladom
42,10 €

Strieborný prsteň krúžok
Kód: vs-92700475rh
Skladom
36,80 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi ružový 33048…
Kód: 559
Nie je skladom
131,20 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski ružové…
Kód: 335
Do 2 dní
19,60 €

Náušnice ružové Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29R
Skladom
29,10 €

Náušnice so Swarovski Elements ružové srdiečko Rose 10…
Kód: vs-793902 Rose
Skladom
16,40 €

Strieborné náušnice detské srdiečka so zirkónmi 11473.…
Kód: 11574
Do 2 dní
41,40 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski ružové srdce…
Kód: 34484
Do 2 dní
37,30 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi srdce…
Kód: 3982
Do 2 dní
69,70 €

Strieborný náhrdelník dvojité ružové srdce so…
Kód: 32235
Do 2 dní
64,40 €

Prívesok ružový so Swarovski Elements 34161.3 srdce…
Kód: 34441
Skladom
49,20 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski mix farieb…
Kód: 34678
Do 2 dní
28,60 €





