Strieborný náhrdelník sobík s riečnou perlou 22053.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Novinka
40 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Roztomilý strieborný náhrdelník v tvare sobíka s riečnou perlou. viac
Kód produktu: 22187 EAN: 8590962221879 Ceny dopravy
Elegantný strieborný náhrdelník Sobík je nádherným doplnkom, ktorý zaujme svojou jemnou eleganciou.
Náhrdelník je zdobený riečnou perlou, ktorá dodáva šperku nadčasový lesk a jemnosť. Vyrobený je z kvalitného rhodiovaného striebra, ktoré zaisťuje odolnosť proti oxidácii a dlhotrvajúci lesk.
Rhodiované striebro spolu s perlou tvorí harmonický a elegantný šperk, ktorý dokonale doplní akýkoľvek outfit. Náhrdelník Sobík je kombináciou precízneho spracovania, jemného designu a jedinečného štýlu.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm + 4 cm |
| Priemer perly | 7,7 mm |
| Rozmer prívesku | 18 x 7,7 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1

Strieborné náušnice sobíci s riečnou perlou 21118.1
Kód: 21154
Nie je skladom
36 €
Príslušenstvo (9)









Príslušenstvo 9

Perlová súprava slza s bielou riečnou perlou 29080.1B
Kód: 29086
Do 2 dní
88,60 €

Perlová súprava so zirkónmi a bielou riečnou perlou 29…
Kód: 29084
Nie je skladom
96,80 €

Perlová súprava s bielou riečnou perlou a zirkónmi…
Kód: 29093
Do 2 dní
114,60 €

Perlová súprava s bielou riečnou perlou a zirkónmi 290…
Kód: 29091
Nie je skladom
73 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 21026
Nie je skladom
19,60 €

Strieborný náhrdelník s shell perličkami 12103.1
Kód: 12126
Do 2 dní
76,90 €

Zlatý 14 karátový náhrdelník biele zlato s bielou…
Kód: 00229
Do 2 dní
457,30 €

Zlaté 14 karátové náušnice z bieleho zlata s bielou…
Kód: 00210
Do 2 dní
303,30 €

Zlatý 14 karátový náhrdelník biele zlato s bielou…
Kód: 00241
Do 2 dní
666,70 €






Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




