Strieborný náhrdelník so zirkónmi snehová vločka 12047.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Decentný náhrdelník s príveskom v tvare vločky vykladaný zirkónmi čírej farby. viac
Kód produktu: 6013 EAN: 8590962120509 Ceny dopravy
Jedinečný a dômyselne spracovaný šperk, ktorý je dekorovaný zirkónmi.
Dámsky náhrdelník je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 a povrch náhrdelníka je zušľachtený rhodiovaním.
Ródium je ušľachtilý drahý kov zo skupiny platinových kovov. Rhodiovaním strieborných šperkov galvanickým nanášaním tohto drahého platinového kovu sa stáva povrch šperku tvrdšie, stálejšie a odolnejšia voči vonkajším vplyvom ako je mechanický oter, poškriabaniu, nabiehaní striebra, ľudský pot, kozmetické prípravky a ďalšie.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktoré zabezpečuje aj tento krásny šperk proti strate.
Elegantný šperk vhodný do spoločnosti.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 17 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Priemer prívesku | 17 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1,8 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborné náušnice so zirkónmi vločka Krystal

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela vločka 112…

Dámske strieborné hodinky Odeon so Swarovski Elements…














