Strieborný náhrdelník so zeleným syntetickým opálom 12050.3 Green
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
26 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný strieborný náhrdelník s príveskom okrúhleho tvaru zo syntetického opálu v zelenej farbe. viac
Kód produktu: 7322 EAN: 8590962120585 Ceny dopravy
Farebné varianty

Jedinečný a dômyselne spracovaný šperk, ktorý je dekorovaný syntetickým opálom. Náhrdelník bude tvoriť spolu s náušnicami harmonický celok.
Dámsky náhrdelník je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 a povrch náhrdelníka je zušľachtený rhodiovaním. Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a zároveň upúta na prvý pohľad.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vaším pohybom rozžiari s odleskami svetla.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Syntetický opál |
| Typ | Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer prívesku | 16 x 6 mm |
| Veľkosť opálu | 6 x 6 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1,9 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,2 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Strieborné náušnice kruhy so zeleným syntetickým…
Kód: 7320
Do 2 dní
35,20 €

Strieborný náramok so syntetickým opálom a s krištáľmi…
Kód: 033276
Skladom
147,60 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a…
Kód: 31844
Do 2 dní
34,40 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom…
Kód: 11002
Do 2 dní
23,70 €

Strieborný prsteň so syntetickým opálom zelený okrúhly…
Kód: 15001.1 Green
Skladom
27,80 €

Strieborné náušnice kruhy s guličkou zo zeleného…
Kód: 11460
Do 2 dní
34,40 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a…
Kód: 32010
Do 2 dní
36 €

Sada šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 039429
Do 2 dní
66,80 €

Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi…
Kód: 039424
Do 2 dní
60,60 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom…
Kód: 11002
Do 2 dní
23,70 €

Strieborné náušnice kôstky so syntetickým opálom a…
Kód: 31844
Do 2 dní
34,40 €














