Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi mix farieb mesačný obdĺžnik 32074.3 moonlight
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantný módny dámsky náhrdelník s mesačnými kryštálmi Swarovski Elements obdĺžnikového tvaru. viac
Kód produktu: 32277 EAN: 8590962322774 Ceny dopravy




Strieborný náhrdelník 32074.3 s príveskom v tvare obdĺžnika vás očarí na prvý pohľad svojou jednoduchosťou a eleganciou.
Retiazka rovnako ako prívesok sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925\1000 a majú ródiovú povrchovú úpravu, ktorá ochráni šperk pred poškriabaním, sčernením alebo zožltnutím. Nobsahuje žiadny nikel, preto je vhodný aj pre alergikov.
Obdĺžnikový prívesok je zdobený kryštálom Swarovski, ktorého pravosť si môžete overiť v certifikáte pravosti, ktorý vám k šperku pribalíme.
Retiazka je dlhá 45 cm a veľkosť prívesku je 17 mm.
Tento šperk je dielom šikovných šperkárok zo šperkárskej dielne v Jablonci nad Nisou.
Náhrdelník s príveskom k vám dorazí starostlivo zabalený v darčekovej krabičke.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 17 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer prívesku | 17 x 8 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,3 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski mix…

Strieborné visiace náušnice so Swarovski kryštálmi…

Náušnice so Swarovski Elements štvorec Bare KA44701…

Náušnice šedej sa Swarovski Elements Moonlight KFMP…
Príslušenstvo 4

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi okrúhly…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Moonlight NFMP…

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Moonlight NGFMP…







Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




