Strieborný náhrdelník s pravým minerálnym kameňom tmavo modrý 12087.3 dark sapphire
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Strieborný náhrdelník dekorovaný pravým minerálnym kameňom vo fialovej farbe. viac
Kód produktu: 12109 EAN: 8590962121094
Strieborný náhrdelník s pravým zafírom okúzli tmavo modrými tónmi noci.
Náhrdelník 12087.3 zdobí tmavo modrý pravý zafírový kameň. Je vyrobený z kvalitného striebra rýdzosti 925/1000. Striebro obsahuje vrstvu ródia, ktorá ho chráni proti sčerneniu, žltnutiu i poškriabaniu. Keďže neobsahuje prídavok niklu, môžu sa ním ozdobiť aj ženy, ktoré sú náchylné na alergické reakcie.
Šperk Vám pripravíme do krabičky.
SAFÍR
Kameň je symbolom elegancie. Chráni pred precitlivenosťou. Prejasňuje myseľ. Je kameňom múdrosti a vernosti.
Využitie: Odstraňuje zbytočné obavy a pochybnosti. Pomáha sa koncentrovať, brzdia neprimerané reakcie.
Znamenie: Býk, Kozorožec, Panna, Strelec, Váhy, Vodnár
Vlastnosti: Vylepšuje komunikačné schopnosti a motiváciu. Prebúdza vnútornú silu a duchovnú čistotu.
Liečivé účinky: Pomáha pri bolestiach hlavy, blokáciách v oblasti hrdla a chrbta. Posilňuje žlčník a vylepšuje pleť. Podporuje pokojný spánok a detoxikuje organizmus.
Farba: Temne modrá
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Druh kameňa | Dark Sapphire |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Minerálny kameň |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Minerálny kameň |
| Typ | 1 minerálny kameň, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Dĺžka prívesku | 18 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 8 x 6 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 3,5 |
| Znamenie zverokruhu | Býk, Kozorožec, Panna, Strelec, Váhy, Vodnár |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 2

Strieborné náušnice s pravými minerálnymi kameňmi…

Náramok s minerálnymi kameňmi dumortierit 43058.3
Príslušenstvo 7

Náramok so Swarovski Elements kryštálmi modrý Lollipop…

Náušnice modré sa Swarovski Elements Imperial Studs K4…

Náramok modrý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47M…

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212M…

Náušnice tmavo modré Rivoli sa Swarovski Elements…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski modrá slza 3…



















