Strieborné visiace náušnice s pravými minerálnymi kameňmi okrúhle 11481.3 Amazonit Brazil
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Originálne strieborné náušnice dekorované pravými minerálnymi kameňmi modrozelenej farby. viac
Kód produktu: 7962 EAN: 8590962114836 Ceny dopravy





Tieto jedinečné náušnice sú vyrobené z rhodiovaného striebra o rýdzosti 925/1000. Šperk neobsahuje prídavok niklu, a tak ho môžu nosiť aj ľudia náchylní na alergické reakcie.
Amazonit je nazývaný „kameňom odvahy a pravdy“, používa sa na hľadanie seba samého, objavenie vlastnej pravdy a na prekonanie strachu. Pomáha slobodne vyjadrovať myšlienky a pocity, stanoviť hranice a sebadisciplína.
Amazonit harmonizuje srdcovú čakru a čakru hrdla, používa sa na posilnenie komunikácie na všetkých úrovniach.
Farba: Modrozelená, tyrkysová, mentolová až tmavě zelená
Znamenie: Rak, Panna, Vodnár
Vlastnosti: Amazonit je mimoriadne upokojujúcim kameňom. Medzi účinky amazonitu patrí to, že tíši nervový systém, rozptyľuje negatívne energie a rozpúšťa negatívne bloky, zmenšuje obavy a strach, pohlcuje škodlivé žiarenie z mobilných telefónov.
Liečivé účinky: Pomáha pri osteoporóze, zubné kazy, udržuje v rovnováhe metabolizmus, prináša úľavu pri svalových kŕčoch, bolesti hlavy a chrbta.
Využitie: Úspech, pokoj, intuícia, škodlivé žiarenie
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Druh kameňa | Amazonit |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Minerálny kameň |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Minerálny kameň |
| Typ | 1 minerálny kameň |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 19 mm |
| Priemer | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 19 x 8,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2 |
| Znamenie zverokruhu | Lev, Panna, Rak, Váhy, Vodnár |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1
















