Strieborné visiace náušnice s pravými minerálnymi kameňmi okrúhle 11481.3 Achát Blue Lace
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Originálne strieborné náušnice dekorované pravými minerálnymi kameňmi nebesky modrej farby. viac
Kód produktu: 11485 EAN: 8590962114850 Ceny dopravy





Strieborné visiace náušnice s pravými minerálnymi kameňmi okrúhleho Achátu Blue Lace sú krásnym doplnkom pre každú ženu, ktorá hľadá elegantné a štýlové šperky s výnimočným kameňom. Achát Blue Lace je kameň, ktorý prináša pokoj a harmóniu do života nositeľa, a je známy svojimi účinkami na komunikáciu a expresivitu.
Tieto visiace náušnice sú vyrobené zo striebra a zdobia ich nádherné okrúhle kamene z pravého Achátu Blue Lace. Tento minerál má jasne modrú farbu s bielymi pruhmi, čo mu dáva unikátny vzhľad.
Náušnice majú zapínanie na klapku, vďaka ktorej sa vám náušnice len tak nestratia.
Tieto jedinečné náušnice sú vyrobené z rhodiovaného striebra o rýdzosti 925/1000. Šperk neobsahuje prídavok niklu, a tak ho môžu nosiť aj ľudia náchylní na alergické reakcie.
Vylepšite svoju emocionálnu rovnováhu a sústredenosť! So striebornými náušnicami s pravým minerálnym achátom to zvládnete!
Farba: nebesky modrá
Zverokruh: Rak, Váhy, Býk, Ryby, Škorpión, Panna
Vlastnosti: Podpora pozitivity, sebapoznania, uvoľniť duševný stres a neutralizovať pocity ako hnev alebo strach.
Liečivé účinky: Dýchacie cesty, znižuje horúčku, slezina, pankreas, srdce a obehový systém, štítna žľaza, žlčník, zrak, pamäť, urýchľuje hojenie zlomenín.
Využitie: Duševná rovnováha, Energia, Medziľudské vzťahy, Nadhľad, Smútok, Strach
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Druh kameňa | Achát |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Minerálny kameň |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Minerálny kameň |
| Typ | 1 minerálny kameň |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 19 mm |
| Priemer | 8 mm |
| Rozmer náušnice | 19 x 8,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2 |
| Znamenie zverokruhu | Býk, Panna, Rak, Ryby, Škorpión, Váhy |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1
















