Strieborné náušnice visiace so zirkónom v bielej farbe 11184.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné okrúhle náušnice dekorované zirkónmi čírej farby. viac
Kód produktu: 2282 EAN: 8590962112108 Ceny dopravy
Jedinečný a dômyselne spracovaný šperk, ktorý je dekorovaný zirkónmi.
Nádherné dámske náušnice sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000 a povrch náušnice je zušľachtený rhodiovaním.
Ródium je ušľachtilý drahý kov zo skupiny platinových kovov. Rhodiovaním strieborných šperkov galvanickým nanášaním tohto drahého platinového kovu sa stáva povrch šperku tvrdšie, stálejšie a odolnejšia voči vonkajším vplyvom ako je mechanický oter, poškriabaniu, ľudský pot, kozmetické prípravky a ďalšie.
Tento úchvatný módny doplnok má praktické zapínanie na klapku.
Elegantný šperk vhodný do spoločnosti.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 17 mm |
| Priemer náušnice | 8 mm |
| Hmotnosť | 2,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 7

Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12040…

Strieborný prsteň biely so Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements koliesko…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements strom…

Strieborný náhrdelník číry so Swarovski Elements…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Krystal

Strieborný náhrdelník v tvare anjela
Príslušenstvo 4

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski biely…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…














