Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski hnedé okrúhle 31150.3
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
29 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Visiace perlové náušnice na rhodiovanom striebre s krištáľovou rondelkou. viac
Kód produktu: 163 EAN: 8590962312430 Ceny dopravy
Farebné varianty



Pútavé náušnice sú vyrobené z perlových kryštálov so Swarovski Elements, ktoré sú skombinované s rhodiovaným striebrom. Náušnice majú praktické a ľahké zapínanie na klapku. Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu, tak ho môžete využiť aj na každodennú príležitosť.
Náušnice budú tou povestnou čerešničkou na Vašom outfite, dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
Strieborné náušnice visiace so syntetickými perlami a kryštály Swarovski hnedej okrúhle 31150.3 Brown
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 47 mm |
| Priemer perly | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Hmotnosť | 0,9 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Náramok so Swarovski Elements hnedá perla 33061.3 Brown
Kód: 156
Do 2 dní
14,70 €

Náramok so Swarovski Elements perla hnedá 33016.3 Brown
Kód: 349
Skladom
17,20 €

Náhrdelník so Swarovski Elements 32005.3 BROWN
Kód: 348
Skladom
37,70 €

Perlový náramok hnedý s krištáľmi Preciosa 33115.3…
Kód: 033297
Skladom
21,30 €

Perlový náhrdelník hnedý s krištáľmi Preciosa 32063.3
Kód: 032194
Skladom
37,70 €

Perlový náramok dvojradový tmavo bronzový 33065.3…
Kód: 33353
Do 2 dní
34,40 €

Perlový náramok dvojradový tmavo hnedý 33065.3 dark
Kód: 33354
Do 2 dní
34,40 €

Náhrdelník so Swarovski Elements 32011.3 Bronze
Kód: 32090
Skladom
57,40 €
Príslušenstvo (8)








Príslušenstvo 8

Náramok so Swarovski Elements Amazing Rainbow - long…
Kód: BLTEXC5BRST
Do 10 dnů
177,20 €

Náramky s minerálnymi kameňmi achát, avanturine 43043.…
Kód: 43078
Do 2 dní
22,90 €

Náramky s minerálnymi kameňmi leopard jaspis, mookaite…
Kód: 43073
Do 2 dní
22,90 €

Perlový náramok dvojradový tmavo hnedý 33065.3 dark
Kód: 33354
Do 2 dní
34,40 €

Náhrdelník Rivoli so Swarovski Elements s tromi…
Kód: vs-04.12.
Skladom
28,30 €
57 €

Prsteň so Swarovski Elements krištáľmi Hnedý
Kód: vs-33P5
Skladom
16 €
40,60 €
-59%
Výpredaj

Náhrdelník so Swarovski Elements pozdĺžny Hnedý
Kód: vs-35NL5 XX
Skladom
28,30 €
69,30 €

Prsteň so Swarovski Elements obdĺžnik Svetlohnedý
Kód: vs-35P5
Skladom
11,90 €
40,60 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




