Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa hnedé okrúhle 31244.3 Bronze
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Hnedé perlové náušnice s guličkami vysadenými krištáľmi Preciosa. viac
Kód produktu: 031934 EAN: 8590962912333 Ceny dopravy
Farebné varianty



Nádherné jemné náušnice sú zdobené exkluzívnymi kryštálmi v tvare guličky, ktoré sú zasadené do rhodiovaného striebra.
Náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Tento krásny šperk dodá Vášmu vzhľadu exkluzivitu, iskru a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné pre všetky dievčatá aj ženy.
Strieborné náušnice visiace s krištáľmi hnedé okrúhle 31244.3 Bronze
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetická perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | krištáľ Preciosa, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 31 mm |
| Priemer | 6 mm, 8 mm |
| Rozmer náušnice | 31 x 7 mm |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (5)





Súvisiace produkty 5

Náhrdelník so Swarovski Elements 32011.3 Bronze
Kód: 32090
Skladom
57,40 €

Prsteň hnedá perla so Swarovski Elements 35022.3…
Kód: vs-35022.3 Bronze XX
Skladom
37,30 €
45,10 €

Perlový náramok hnedý s krištáľmi Preciosa 33115.3…
Kód: 033297
Skladom
21,30 €

Perlový náhrdelník hnedý s krištáľmi Preciosa 32063.3
Kód: 032194
Skladom
37,70 €

Náramok so Swarovski Elements perla hnedá 33016.3 Brown
Kód: 349
Skladom
17,20 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Strieborné náušnice kôstky s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 14
Do 2 dní
66,40 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31126
Do 2 dní
67,20 €

Náušnice so Swarovski Elements 31155.3 Bronze
Kód: 31407
Skladom
63,90 €








100% ručná výroba
Certifikát pravosti




