Strieborné náušnice visiaca slzička s riečnou perlou 21086.1B
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Strieborné visiace náušnice vykladané pravou riečnou perlou v bielej farbe. viac
Kód produktu: 21117 EAN: 8590962211177 Ceny dopravy
Strieborné náušnice s guľatou riečnou perlou bielej farby sú stelesnením elegancie a jemného vkusu. Tieto náušnice zaujmú svojim jednoduchým a pritom očarujúcim dizajnom, ktorý dokáže doplniť každý outfit.
Každá náušnica je vyrobená z kvalitného striebra, ktoré žiaria svojou čistotou a leskom. Centrálnym prvkom každej náušnice je okrúhla riečna perla bielej farby, ktorá sa nádherne leskne.
Riečne perly sú známe svojou prirodzenou krásou a symbolizujú čistotu a nevinnosť. Biela farba perál navyše zosilňuje dojem elegancie a čistoty. Náušnice sa stanú neodmysliteľným doplnkom pre špeciálne príležitosti, ako sú svadby, večerné udalosti alebo elegantné večere.
Tieto majstrovské diela šperkárskeho umenia sú vyjadrením sofistikovanosti a vkusu nositeľky. Strieborné náušnice s guľatou riečnou perlou bielej farby sú investíciou do kvality, krásy a štýlovej elegancie, ktorá zaujme a zanechá nezabudnuteľný dojem.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 19 mm |
| Priemer perly | 7,5 mm |
| Rozmer náušnice | 19 x 7,5 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Príslušenstvo 14

Strieborné náušnice visiace s oválnou riečnou perlou…

Strieborné náušnice kôstky s riečnou perlou a zirkónmi…

Strieborné náušnice kôstky s riečnou perlou guľatou a…

Strieborné náušnice kôstky s riečnou perlou button a…

Strieborný náhrdelník s pevnou bielou riečnou perlou…

Strieborné náušnice visiace s riečnou perlou a malým…

Strieborné náušnice visiaca slza s riečnou perlou…

Strieborné náušnice kôstky s riečnou perlou a zirkónmi…

Perlová súprava slzička s riečnou perlou a zirkónmi…

Perlová súprava ovál s riečnou perlou a zirkónmi biela…

Perlová súprava s riečnou perlou a zirkónmi biela 2904…

Strieborný náramok dvojitá retiazka s riečnymi perlami…

Strieborný náramok retiazka s riečnymi perlami…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




