Strieborné náušnice kôstky so Swarovski kryštálmi čierne 31313.5 Hematite
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherné náušnice Swarovski Elements v tvare vlnky so striebornočiernym kryštálom. viac
Kód produktu: 7252 EAN: 8590962912715 Ceny dopravy

Luxusné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare vlnky.
Náušnice sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom a dopňujú ich okrúhle Swarovski kryštály v čiernej farbe. Vďaka Swarovski kryštálom sa náušnice nádherne trblietajú.
Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií. Náušnice majú klasické zapínanie na puzetu.
Tieto decentné náušnice nádherne vyniknú ako doplnok k letným šatám a hodia sa aj na každodenné nosenie.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 16 mm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
| Rozmer náušnice | 16 x 10 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 4 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Black Diamond 8 mm

Prsteň sa Swarovski Elements Lollipop P11223CSN Silver…

Hodinky so Swarovski Elements Ladybug šedej ZLB35HSN

Strieborný prívesok so Swarovski kryštálom čierny 3426…
Príslušenstvo 8

Náramok šedý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47SN…

Náušnice so Swarovski Elements strieborno šedá vlnka…

Náhrdelník so Swarovski Elements stříbrno šedá vlnka…

Súprava so Swarovski Elements vlnka strieborno šedá…

Súprava biela so Swarovski Elements vlnka Krystal

Náhrdelník Rivoli šedý so Swarovski Elements N112212SN…

Náhrdelník so Swarovski Elements Lollipop NK1122CSN…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




