Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 21012.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
46 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Moderné jednoduché náušnice v tvare trojuholníka z riečnych perál so zirkónmi s uzáverom na skrutku. viac
Kód produktu: 1570 EAN: 8590962210125 Ceny dopravy
Náušnice sú veľmi jemné a zapínanie majú na skrutku proti nechcenej strate. Všetko s bielou perlou a doplnené o biele zirkóny.
Ideálne pre všetky vekové kategórie. Vhodné na denné i večerné nosenie.
Všetko je ručná práca, pri ktorej používame len prvotriedne materiály. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ náušníc | Pecky, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 10 mm |
| Priemer perly | 6 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (2)


Súvisiace produkty 2

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Kód: 35022.1
Skladom
53,20 €

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely
Kód: 33110
Skladom
27 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




