Strieborné náušnice detské okrúhle so zirkónmi 11478.3 Rose
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Očarujúce strieborné náušnice dekorované zirkónmi čírej a ružovej farby. viac
Kód produktu: 11558 EAN: 8590962115581 Ceny dopravy


Vstúpte do sveta kúzelných detských náušníc, ktoré rozžiaria tváre malých princezien!
Naše neodolateľné okrúhle náušnice sú nielen štýlové, ale aj praktické vďaka zapínaniu na klapku, ktoré zaisťuje pohodlné a bezpečné nosenie. S týmito náušnicami môžu deti ľahko doplniť svoj outfit a vyjadriť svoju jedinečnosť. Každá z týchto nádherných náušníc je navyše ozdobená žiarivými zirkónmi, ktoré tvoria oslnivú kombináciu ružovej a čírej farby. Tieto jemné kamene dodávajú náušniciam nádych elegancie a lesku, ktorý zaujme všetkých okolo.
Naše detské náušnice sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu - rhodiovaného striebra. Rhodiovanie je proces, pri ktorom sa striebro pokrýva tenkou vrstvou ródia, čo mu dodáva žiarivý lesk a zabraňuje jeho oxidácii. To zaisťuje dlhú životnosť náušníc a chráni ich pred poškodením.
Doprajte svojmu dieťaťu žiarivý šperk, ktorý bude vzdorovať času a zanechá nezabudnuteľnú stopu v ich detských spomienkach.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Rozmer krištál'u | 6 x 6 mm |
| Šírka náušníc | 6 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 1,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,3 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 5

Strieborný prívesok slza ružový zirkón 14034.3 rose

Náramok ružový sa Swarovski Elements Candy B1122SS47R…

Strieborný náhrdelník ružový so Swarovski Elements…

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Rose 12mm

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski ružový…
Príslušenstvo 7

Náušnice so Swarovski Elements perla Rose

Náušnice oranžovej so Swarovski Elements Pinpoint…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Náhrdelník so Swarovski Elements perla Rose

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Náušnice so Swarovski Elements kvetinka ružová Light…














