Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka a prívesok ružové okrúhle 39352.3 Light Rose
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherná strieborná krištáľová súprava s okrúhlym svetlo ružovým kryštálom so Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 3315 EAN: 8590962394610 Ceny dopravy











Ozdobte sa nádherne zdobenými náušnicami a príveskom v rovnakom dizajne zo súpravy.
Súprava šperkov obsahuje okrúhle náušnice a prívesok v rovnakej podobe. Šperky sú zdobené veľkým okrúhlym Swarovski kryštálom vo svetlo ružovej farbe, ktorý je navyše lemovaný jedným radom menších bielych kryštálov Swarovski.
Šperky zo súpravy sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium chráni šperk proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Náušnice majú zapínanie na skrutku. Keďže šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer náušnice | 9 x 9 mm |
| Rozmer prívesku | 21 x 11 mm |
| Hmotnosť | 4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm

Kľúčenka s kryštálmi Swarovski čierna 38016.3 Pink mix
Príslušenstvo 5

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi ružový 33048…

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski ružové…

Prívesok ružový Rivoli so Swarovski Elements Rose 8 mm

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Rose 8 mm











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




