Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka a prívesok červené srdce 39141.3 Light Siam
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
39 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Súprava srdiečka so Swarovski Elements v červenej farbe. viac
Kód produktu: 521 EAN: 8590962393378 Ceny dopravy
Farebné varianty

Jedinečná módna súprava tvaru srdca je vyrobená z porhodiovaného striebra s krištáľkami Swarovski Elements. Náušnice majú praktické visiace zapínanie na klapku.
Táto unikátna súprava skvele doplní Vašu spoločenskú róbu a zaručene upúta pozornosť Vášho okolia. Krásne vynikne na bežné denné nosenie.
Tento nadčasový skvost dodá vášmu vzhľadu na elegancii a výnimočnosti.
Súčasťou súpravy je aj retiazka.
Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka a prívesok červené srdce 39141.3 Light Siam
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Rozmer náušnice | 20 x 9 mm |
| Rozmer prívesku | 18 x 9 mm |
| Hmotnosť | 4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Strieborný kulatý hadia retiazka 30002 dĺžka 42 cm
Kód: 32003
Skladom
53,20 €

Náušnice so Swarovski Elements červené srdiečko Light…
Kód: vs-713854 Light Siam
Skladom
18 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm
Kód: vs-11539436 Light Siam
Skladom
61,10 €

Prsteň červený Rivoli so Swarovski Elements Light Siam…
Kód: vs-47112212 Light Siam
Skladom
18 €

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 45 cm
Kód: 32108
Skladom
57,50 €

Strieborný okrúhly hadia retiazka 30002 dĺžka 50 cm
Kód: 32044
Skladom
66,10 €
Príslušenstvo (2)


Príslušenstvo 2

Prsteň červený Rivoli so Swarovski Elements Light Siam…
Kód: vs-47112212 Light Siam
Skladom
18 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski červený…
Kód: 34654
Do 2 dní
12,20 €









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




