Pozlátený náhrdelník s riečnou perlou 22050.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Pozlátený strieborný náhrdelník s riečnou perlou v okrúhlom tvare je nadčasovým šperkom, ktorý v sebe spája jemnosť a eleganciu.
Riečna perla dodáva náhrdelníku prirodzený lesk a jemný pôvab, zatiaľ čo kvalitné pozlátenie zaisťuje luxusný vzhľad a chráni striebro pred stmavnutím. Okrúhly tvar prívesku pôsobí minimalisticky, a napriek tomu veľmi sofistikovane, takže sa náhrdelník hodí ako na bežné nosenie, tak na formálne outfity.
Tento šperk je skvelou voľbou pre ženy a dievčatá, ktoré dávajú prednosť elegantným a univerzálnym doplnkom.
Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa stane obľúbenou súčasťou šperkovnice a krásnym tipom na darček k výnimočným príležitostiam.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 12 mm |
| Rozmer prívesku | 21 x 15 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 5,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 6

Pozlátené náušnice s riečnou perlou 21115.1

Pozlátené náušnice kruhy so zavesenou riečnou perlou 2…

Pozlátené náušnice kruhy so zavesenou riečnou perlou 2…

Pozlátené náušnice kruhy so zavesenou riečnou perlou 2…

Pozlátené náušnice kruhy so zavesenou riečnou perlou 2…

Pozlátené náušnice kruhy so zavesenou riečnou perlou 2…
Príslušenstvo 7

Pozlátený strieborný prívesok placička väčší 64093

Pozlátený náhrdelník s bielou perleťou 12157.1

Jemný pozlátený tenisový náramok 13095.1 Rose Gold

Jemný pozlátený tenisový náramok 13095.1

Luxusný pozlátený tenisový náramok 13098.1

Pozlátené krúžky so zirkónmi 11771.1


























