Náušnice zelené sa Swarovski Elements Imperial Duo KT44802CEM Emerald
Viac farieb
62 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements zasadenými do porhodiovaného striebra v čírej a zelenej farbe. viac
Kód produktu: vs-KT44802CEM Ceny dopravy
Farebné varianty







Nádherné jemné náušnice sú zdobené Swarovski Elements exkluzívnym kryštály v tvare štvorca, ktorý je zasadený do porhodiovaného striebra. Náušnice majú zapínanie na puzety, čím zaistí pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou.
Náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Náušnice dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
Náušnice sú vhodné pre dievčatá i dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Rozmer krištál'u | 6 x 6 mm, 6 x 6 mm, 8 x 8 mm |
| Rozmer náušnice | 8 x 15 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (5)





Súvisiace produkty 5

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Imperial Duo…
Kód: vs-NT44802CEM
Skladom
68,40 €

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Imperial NT448…
Kód: NT44803CEM
Na objednávku do 20 dní
73,40 €

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Imperial Trio…
Kód: vs-NK3ROLO4480CEM
Skladom
78,30 €

Prsteň zelený sa Swarovski Elements Imperial Trio P448…
Kód: P44803EMC
Na objednávku do 20 dní
93,50 €

Prsteň zelený sa Swarovski Elements Imperial P448010EM…
Kód: P448010EM
Na objednávku do 20 dní
83,70 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7
-12%
Viac farieb

Náušnice so Swarovski Elements zelené srdiečko Peridot
Kód: vs-713854 Peridot XX
Skladom
18 €
20,50 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Emerald …
Kód: vs-44112239 Emerald
Skladom
13,50 €

Náušnice so Swarovski Elements kvetinka Zelená 10 mm…
Kód: vs-713856-peridot
Skladom
13,50 €

Náušnice so Swarovski Elements zelená kocka Peridot 6…
Kód: vs-713865 Peridot
Skladom
22,50 €

Náušnice so Swarovski Elements bodka Emerald 5 mm
Kód: vs-713907 Emerald
Skladom
10,20 €

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Emerald 10 mm
Kód: vs-793902 Emerald
Skladom
16,40 €

Náušnice zelené so Swarovski Elements kocka Peridot 8…
Kód: vs-713887 Peridot
Skladom
27 €
28,70 €





