Náušnice šedej sa Swarovski Elements Imperial Duo KT44802CSN Silver Night
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements zasadenými do porhodiovaného striebra v čírej a šedej farbe. viac
Kód produktu: vs-KT44802CSN Ceny dopravy







Nádherné jemné náušnice sú zdobené Swarovski Elements exkluzívnym kryštály v tvare štvorca, ktorý je zasadený do porhodiovaného striebra. Náušnice majú zapínanie na puzety, čím zaistí pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou.
Náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Náušnice dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
Náušnice sú vhodné pre dievčatá i dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Rozmer krištál'u | 6 x 6 mm, 8 x 8 mm |
| Rozmer náušnice | 8 x 15 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Adriána
KladyPříjemná komunikace. Nejdřív jsem měla objednaný náhrdelník a rozhodovala se ještě pro náušnice ze stejné kolekce. Náhrdelník měl být odeslán za 21 dn ...viac
KladyPříjemná komunikace. Nejdřív jsem měla objednaný náhrdelník a rozhodovala se ještě pro náušnice ze stejné kolekce. Náhrdelník měl být odeslán za 21 dní, musel se vyrobit. Náušnice měly být do 14 dnů. Po komunikaci s prodejci, kdy mi poradili objednat náušnice ješte v den jak jsme si psali - pošta zdarma, jsem objednala i náušnice. Překvapení, nemusela jsem čekat ani 21 dní na náhrdelník + dalších 14 dní na náušnice. Přišlo mi to vše najednou, v jednom balíčku a za mnohem kratší dobu. Náhredelník Swarovski element imperial trio a náušnice Swarovski element imperial duo jsou překrásné. Těším se na Vánoce, až to má milovaná osoba otevře. Moc děkuji. :-*
ZáporyNic
ZáporyNic
Súvisiace produkty 4

Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Imperial Duo NT4…

Náhrdelník čierny so Swarovski Elements Imperial NT448…

Náhrdelník čierny so Swarovski Elements Imperial Trio…

Prsteň šedý sa Swarovski Elements Imperial P448010SN…
Príslušenstvo 1






