Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Ametyst 12 mm
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Krásne náušnice so Swarovski Elements Rivoli 12 mm okrúhleho tvaru v tmavo fialovej farbe. viac
Kód produktu: vs-44112212am EAN: 8590962510324 Ceny dopravy
Farebné varianty
























Klasické avšak stále žiadané visiace okrúhle náušnice Swarovski v obľúbenom bruse Rivoli.
Brúsený krištáľ je uchytený v porhodiovanom kove. Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií.
Náušnice sú vhodné na bežné denné nosenie, pre ženy a dievčatá. Majú klasické zapínanie na klapku, ktorá poskytuje pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov | Amethyst (tmavofialová) |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Priemer | 12 mm |
| Rozmer krištál'u | 12 mm |
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Amethyst 12 mm
Kód: vs-97112212 Amethyst X
Skladom
63,50 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Amethyst 8 mm
Kód: vs-11539436 amethyst
Skladom
61,10 €

Prívesok fialový Rivoli so Swarovski Elements Amethyst…
Kód: vs-49112212am
Skladom
10,30 €

Strieborný náhrdelník fialový so Swarovski Elements…
Kód: vs-NB1122SS29AM
Skladom
49,20 €

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements s tromi…
Kód: vs-04.3tP
Skladom
28,30 €
57 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi okrúhly…
Kód: 32275
Do 2 dní
32,70 €

Náušnice fialové Rivoli so Swarovski Elements s tromi…
Kód: vs-05.9.
Skladom
28,30 €
34,80 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Náušnice fialové Rivoli so Swarovski Elements s tromi…
Kód: vs-05.9.
Skladom
28,30 €
34,80 €

Náramek tmavě fialový Stardust s křišťály dvojitý
Kód: vs-SLXC132tm.f
Skladom
8,20 €
20,50 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski fialová slza…
Kód: 3733
Do 2 dní
28,60 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements tmavo fialová…
Kód: vs-44112239am
Skladom
13,50 €

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Amethyst 10 mm
Kód: vs-793902 Amethyst
Skladom
16,40 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Ametyst 8 mm
Kód: vs-793853am
Skladom
13,10 €











