Náramok čierny so Swarovski Elements Srdce Hematite
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný náramok zdobený kryštálmi Swarovski Elements v tvare srdca v čiernej farbe. viac
Kód produktu: vs-92500322hem Ceny dopravy
Farebné varianty





Nádherný dámsky náramok je vyrobený z exkluzívnych kryštálov Swarovski Elements v tvare srdca v čiernej farbe. Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit. Náramok má nastaviteľnú dĺžku podľa potreby.
Náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla.
Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Ružová |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 18 cm + 5 cm |
| Rozmer prívesku | 6 x 6 mm |
| Hmotnosť | 1,4 g |
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Náušnice čierne so Swarovski Elements Srdce Hematite
Kód: 92400322hem
Skladom
42,10 €

Náhrdelník čierny so Swarovski Elements Srdce Hematite
Kód: vs-92300322hem
Skladom
57,40 €

Prsteň so Swarovski Elements labuť Hematite
Kód: vs-92700278rg-hem
Skladom
69,70 €

Strieborný pozlátený prsteň tmavo šedé srdiečko so…
Kód: vs-92700322hem
Skladom
52,80 €

Strieborný náhrdelník pozlátený s kryštálmi Swarovski…
Kód: vs-92300278rg-hem
Skladom
90,20 €
-18%
Viac farieb

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski…
Kód: 3247
Do 2 dní
35,70 €
43,50 €

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené ružové
Kód: vs-92400296RG
Skladom
53,30 €

Prsteň so Swarovski Elements srdca P2808RG Rose Gold
Kód: vs-P2808RG X
Skladom
73,50 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6
Viac farieb
+ Darček

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements visiaci…
Kód: vs-44112239 Jet
Skladom
13,50 €
-1%
Viac farieb

Náušnice so Swarovski Elements čierne srdiečko Jet 14…
Kód: vs-14620214 Jet
Skladom
18 €
18,10 €

Náramok zlatý kvetinka so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500399 Gold
Skladom
36,90 €

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements Jet 14 mm
Kód: vs-44112214jet
Skladom
22,50 €

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 3312
Do 2 dní
60,60 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements Jet 8 mm
Kód: vs-793853Jet
Skladom
13,10 €





