Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Ronda NP1088SS39EM Emerald
Viac farieb
71 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náhrdelník Ronda s brúseným zeleným kryštálom Swarovski Elements. viac
Kód produktu: vs-NP1088SS39EM Ceny dopravy
Farebné varianty







Náhrdelník je vyrobený z rhodiovaného striebra 925/1000 Ag, do ktorého je vsadený exkluzívny kryštál okrúhleho tvaru a zelenej farby. Súčasťou náhrdelníka je aj pevná strieborná retiazka. Náhrdelník bude tvoriť spolu s náušnicami a prsteňom harmonický celok.
Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a zároveň upúta na prvý pohľad.
Náhrdelník vkusne doplní večerné šaty, koktailky a rovnako tak aj pracovný kostým.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 8 mm |
| Rozmer prívesku | 8 x 8 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (9)









Súvisiace produkty 9

Náušnice zelené so Swarovski Elements Ronda KP1088SS3…
Kód: KP1088SS39EM
Na objednávku do 20 dní
73,40 €

Náušnice so Swarovski Elements bodka Emerald 5 mm
Kód: vs-713907 Emerald
Skladom
10,20 €

Prsteň zelený so Swarovski Elements Ronda PP10882EM…
Kód: PP10882EM
Na objednávku do 20 dní
126,80 €

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: KW610616EM
Na objednávku do 20 dní
73,40 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements zelená…
Kód: N610616EM
Do 10 dnů
73,40 €

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.52 Emerald
Skladom
41 €
61,50 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Emerald …
Kód: vs-44112239 Emerald
Skladom
13,50 €

Prívesok zelený prievlekový kváder so Swarovski…
Kód: vs-34134.3e XX
Skladom
28,70 €
41 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm
Kód: vs-793853lsi
Skladom
13,10 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Emerald …
Kód: vs-44112239 Emerald
Skladom
13,50 €

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Emerald 10 mm
Kód: vs-793902 Emerald
Skladom
16,40 €

Náušnice so Swarovski Elements bodka Emerald 5 mm
Kód: vs-713907 Emerald
Skladom
10,20 €

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…
Kód: vs-EL-01.52 Emerald
Skladom
41 €
61,50 €

Náhrdelník sa Swarovski Elements Candy Gold NG112212EM…
Kód: vs-NG112212EM X
Skladom
68,40 €
-15%
Viac farieb

Strieborné náušnice zelené sa Swarovski Elements…
Kód: K11223EM
Skladom
69,70 €
82 €

Prívesok zelený prievlekový kváder so Swarovski…
Kód: vs-34134.3e XX
Skladom
28,70 €
41 €





