Náhrdelník zelený sa Swarovski Elements Triumph NGROLO6010EM Emerald
Viac farieb
63 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Pozlátený strieborný náhrdelník je zdobený zeleným kryštálom Swarovski Elements v tvare kvapky. viac
Kód produktu: NGROLO6010EM Ceny dopravy
Farebné varianty





Pôsobivý náhrdelník Triumph je zdobený exkluzívnym kryštálom Swarovski Elements, ktorý je zasadený do pozláteného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Triumph zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým kokteilovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentné náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá, tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 32 mm |
| Dĺžka retiazky | 38 cm + 7 cm |
| Rozmer krištál'u | 5 x 10 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Náušnice zelené so Swarovski Elements Triumph KWGROLO6…
Kód: vs-KWGROLO6010EM
Na objednávku do 20 dní
53,70 €

Náušnice so Swarovski Elements Candy gold KWG112212EM…
Kód: vs-KWG112212EM
Skladom
53,70 €

Náušnice zelené sa Swarovski Elements Pinpoint Studs…
Kód: vs-KG2038SS10EM
Skladom
24,60 €

Strieborné pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski…
Kód: vs-KCDG432010EM
Na objednávku do 20 dní
68,40 €

Strieborný pozlátený náhrdelník so Swarovski Elements…
Kód: NG432010EM
Do 10 dnů
69,70 €

Strieborné pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski…
Kód: KWG610616EM
Do 10 dnů
73,80 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Náušnice so Swarovski Elements bodka Emerald 5 mm
Kód: vs-713907 Emerald
Skladom
10,20 €

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Emerald 10 mm
Kód: vs-793902 Emerald
Skladom
16,40 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Emerald …
Kód: vs-44112239 Emerald
Skladom
13,50 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39EM
Skladom
43,80 €

Prsteň so Swarovski Elements gulička 35013.3 Emerald 1…
Kód: vs-35013.3-205 XX
Skladom
65,20 €
81,70 €





