Náhrdelník so Swarovski Elements Willow N112234200AQC Aqua
Jedinečný náhrdelník s kryštálmi Swarovski Elements v odtieňoch svetlej a tmavej modrej farby. viac
Kód produktu: N112234200AQC AQUA Ceny dopravy


Nádherný náhrdelník Willow je zdobený Swarovski Elements exkluzívnymi kryštálmi, ktoré sú zasadené do striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Willow zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým puzdrovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Odráža svetlo a dodáva luxus a extravaganciu. S týmto náhrdelníkom sa budete cítiť skutočnou hviezdou!
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 55 mm, 56 mm |
| Dĺžka retiazky | 40 cm + 6 cm |
| Rozmer krištál'u | 6 x 6 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 6

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 8…

Prsteň svetlo modrý Rivoli so Swarovski Elements Aqua …

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 8…

Strieborné visiace náušnice s kryštálmi Swarovski…

Náušnice modré sa Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…

Náušnice so Swarovski Elements Willow KW112234200AQC…
Príslušenstvo 3

Náušnice tmavo modré Rivoli so Swarovski Elements…

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 8…






