Náhrdelník so Swarovski Elements ružová kvapka Light Rose AB
Krásny náhrdelník Swarovski brúsený krištáľ do tvaru kvapky v ružovej farbe. viac
Kód produktu: vs-C27113 F136 XX Ceny dopravy
Farebné varianty

Elegantný náhrdelník s príveskom v tvare kvapky Swarovski Elements. Vhodný ako romantický darček aj doplnok Vašej zbierky šperkov na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vašim pohybom rozžiari s odleskami svetla.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 40 cm + 6 cm |
| Rozmer | 10 x 14 mm |
| Rozmer prívesku | 25 x 10 mm |
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa ružové okrúhle…
Kód: 6194
Skladom
5,60 €

Náušnice so Swarovski Elements Florindo KA1122MIX1RW…
Kód: vs-KA1122MIX1RW ROSE WATER OPAL XX
Skladom
151,80 €

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa ružové okrúhle…
Kód: 51050
Skladom
7,20 €

Náramok ružový sa Swarovski Elements Candy B1122SS47R…
Kód: vs-B1122SS47R
Skladom
53,70 €

Náušnice ružové sa Swarovski Elements Tiny Bonbon…
Kód: vs-KR1122SS29LR X
Skladom
36,50 €

Strieborné visiace náušnice so Swarovski kryštálmi…
Kód: 91156
Do 2 dní
27,70 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi ružové okrúhle…
Kód: 3643
Skladom
32,70 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Náhrdelník ružový Rivoli so Swarovski Elements s tromi…
Kód: vs-04.2.
Skladom
28,30 €
57 €

Náhrdelník so Swarovski Elements ružová vlnka Light…
Kód: vs-61300936lr
Skladom
32,80 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi srdce…
Kód: 3982
Do 2 dní
69,70 €





