Náhrdelník so Swarovski Elements Lollipop NK1122C Krystal
Viac farieb
115 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Originálny dámsky trblietavý náhrdelník s čírymi kryštálmi Swarovski Elements tvaru rivoli zasadenými do rhodiovaného striebra. viac
Kód produktu: vs-NK1122C
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty






Elegantný módny náhrdelník Lollipop je zdobený piatimi exkluzívnymi kryštálmi Swarovski Elements, ktoré tvoria harmonický celok.
Náhrdelník Swarovski Elements Lollipop zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a nádherne vynikne napríklad k večerným šatám, alebo aj k menej formálnemu oblečeniu. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 40 mm |
| Dĺžka retiazky | 40 cm + 6 cm |
| Rozmer krištál'u | 14 mm a 12 mm |
| Rozmer prívesku | 40 x 25 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Náušnice so Swarovski Elements Lollipop KW11223C…
Kód: vs-KW11223C
Skladom
88,10 €

Prsteň sa Swarovski Elements Lollipop P11223C Crystal
Kód: vs-P11223C
Skladom
93,10 €

Strieborné náušnice číre sa Swarovski Elements Sweetie…
Kód: vs-K11223C
Skladom
69,70 €
82 €

Náramok číry sa Swarovski Elements Candy B1122SS47C…
Kód: vs-B1122SS47C
Skladom
53,70 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-47112212 Krystal
Skladom
18 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33111.…
Kód: 1816
Do 2 dní
67,20 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-44112212cr
Skladom
18 €

Náhrdelník so Swarovski Elements Lirio NK11223SNJ…
Kód: vs-NK11223SNJ XX
Skladom
82 €
98,10 €
Príslušenstvo (1)

Príslušenstvo 1

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,10 €





