Náhrdelník so Swarovski Elements Florindi N1122MIX1LTU Light Turquoise
Elegantný módny náhrdelník s kryštálmi Swarovski Elements v odtieňoch modrej, čírej a menivej farby. viac
Kód produktu: 99vs-N1122MIX1LTU LIGHT TURQUOISE XX
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty


Pôsobivý náhrdelník z kolekcie Florindi je zdobený Swarovski Elements exkluzívnymi kryštálmi, ktoré sú zasadené do striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu a spolu s náušnicami Florindi bude tvoriť harmonický celok.
Náhrdelník Florindi bude tou povestnou čerešničkou na Vášmu outfite, dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 55 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer prívesku | 55 x 27 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Turquoise 8…
Kód: vs-11539436lightturquoise
Skladom
61,10 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 8…
Kód: vs-11539436lsap
Skladom
61,10 €

Náušnice modré Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SA
Skladom
43,80 €

Náušnice modré sa Swarovski Elements Artesia K2201MIX…
Kód: vs-K2201MIX1EMAQ XX
Skladom
49,20 €
57 €

Náušnice modré sa Swarovski Elements Artesia K2201MIX…
Kód: vs-K2201MIX1SAAB XX
Skladom
49,20 €
57 €
-15%
Viac farieb

Strieborné náušnice modré so Swarovski Elements…
Kód: vs-K11223SAAB
Skladom
69,70 €
82 €

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW11221…
Kód: vs-KW112212LTU XX
Skladom
53,70 €
Príslušenstvo (2)


Príslušenstvo 2

Prívesok tyrkysový Rivoli so Swarovski Elements Light…
Kód: vs-49112212ltur
Skladom
10,30 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Turquoise …
Kód: vs-793853ltur
Skladom
13,10 €





