Náhrdelník šedý so Swarovski Elements Glee NG1122SS29BD Black Diamond
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Pozlátený strieborný náhrdelník zdobený šedým kryštálom Swarovski Elements v tvare kolieska. viac
Kód produktu: vs-NG1122SS29BD Ceny dopravy
Farebné varianty




Pôsobivý náhrdelník Glee je zdobený Swarovski Elements kryštálom, ktorý je zasadený do pozláteného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Glee zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 12 mm |
| Dĺžka retiazky | 41 cm + 5 cm |
| Rozmer prívesku | 6 x 6 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Prsteň šedý sa Swarovski Elements Glee PKOG1122SS29BDC…
Kód: PKOG1122SS29BDC
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náušnice šedej Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SN
Skladom
43,80 €

Náušnice šedej Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29BD
Skladom
29,10 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Prívesok šedý Rivoli so Swarovski Elements Black…
Kód: vs-49112239bd
Skladom
9 €

Súprava so Swarovski Elements perla 39091.3 Black…
Kód: 430
Do 2 dní
54,90 €
-20%
Výpredaj

Prsteň so Swarovski Elements perla vykladaný 35032.3…
Kód: vs-35032.3 BL.DIAMOND XX
Skladom
69,30 €
86,20 €

Náušnice šedé so Swarovski Elements diskoštvorec Black…
Kód: vs-793903 Black Diamond
Skladom
17,60 €





