Náhrdelník oranžový sa Swarovski Elements Ballena NCG1122SS29LP Light Peach
Pozlátený strieborný náhrdelník je zdobený oranžovými a čírymi kryštálmi Swarovski Elements v tvare kolieska. viac
Kód produktu: NCG1122SS29LP Ceny dopravy








Pôsobivý náhrdelník Ballena je zdobený kryštálmi Swarovski Elements, ktoré sú zasadené do pozláteného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Ballena zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým kokteilovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentné náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 55 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 6 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 1

Náušnice oranžovej so Swarovski Elements Ballena KCG11…
Príslušenstvo 3

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Peach 12 mm

Prívesok béžový Rivoli so Swarovski Elements Light…






