Náhrdelník modrý so Swarovski Elements Ronda NP1088SS39AQ Aquamarine
Viac farieb
71 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náhrdelník Ronda s brúseným modrým kryštálom Swarovski Elements. viac
Kód produktu: NP1088SS39AQ Ceny dopravy
Farebné varianty







Náhrdelník je vyrobený z rhodiovaného striebra 925/1000 Ag, do ktorého je vsadený exkluzívny kryštál okrúhleho tvaru a modrej farby. Súčasťou náhrdelníka je aj pevná strieborná retiazka. Náhrdelník bude tvoriť spolu s náušnicami a prsteňom harmonický celok.
Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a zároveň upúta na prvý pohľad.
Náhrdelník vkusne doplní večerné šaty, koktailky a rovnako tak aj pracovný kostým.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 8 mm |
| Rozmer prívesku | 8 x 8 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Náušnice modré so Swarovski Elements Ronda KP1088SS3…
Kód: KP1088SS39AQ
Na objednávku do 20 dní
73,40 €

Prsteň modrý so Swarovski Elements Ronda PP10882AQ…
Kód: PP10882AQ
Do 10 dnů
126,80 €

Strieborné visiace náušnice s Preciosa kryštálom 31322…
Kód: 91322
Do 2 dní
23,70 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa modré okrúhle …
Kód: 5966
Skladom
6,60 €

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa modré okrúhle …
Kód: 6191
Skladom
5,60 €

Strieborné náušnice vlnkové kruhy s krištáľmi Preciosa…
Kód: 6556
Skladom
55,70 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 39521
Do 2 dní
45,10 €





