Náhrdelník modrý Rivoli sa Swarovski Elements Candy N112212LS Light Sapphire 12 mm
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantný jednoduchý módny dámsky náhrdelník s kryštálom Swarovski Elements tvaru Rivoli v modrej farbe. viac
Kód produktu: vs-N112212LS XX Ceny dopravy
Farebné varianty










Nádherný náhrdelník Candy je zdobený Swarovski Elements exkluzívnym kryštálom, ktorý je zasadený do porhodiovaného striebra. S každým Vašim pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Candy zaručene upúta pozornosť Vášho okolia. Hodí sa napríklad k jednoduchým púzdrovými šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný pre všetky vekové kategórie.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 40 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 12 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212LS…
Kód: KW112212LS
Na objednávku do 20 dní
53,70 €

Náramok modrý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47LS…
Kód: vs-B1122SS47LS
Skladom
53,70 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS29LS XX
Skladom
29,10 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39LS
Skladom
43,80 €

Náušnice modré Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212LS
Skladom
53,70 €
65,60 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 1…
Kód: vs-44112212lsap
Skladom
18 €

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: KW610616LS
Na objednávku do 20 dní
73,40 €





