Náhrdelník číry sova s kryštálmi Swarovski Elements Kryštál
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Náhrdelník s príveskom v tvare sovy s čírymi kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 61310210CR Ceny dopravy

Náhrdelník s príveskom v tvare sovy.
Prívesok má jemné a veľmi prepracované detaily, kombinované s trblietavými kryštálmi Swarovski v čírej a čiernej farbe. Celkový vzhľad náhrdelníka je kúzelný a mystický. Sova symbolizuje múdrosť, tajomstvo a intuitívne znalosti, čo dáva tomuto náhrdelníku hlbší význam.
Ozdobte sa týmto šperkom, ktorý vnesie individualitu a zároveň trochu mágie do Vášho šatníka. Šperk je vyrobený z bižutérnej zliatiny. Ako povrchová úprava je tu použité ródium, ktoré dodáva šperku vysoký lesk, pevnosť a odolnosť voči černeniu a žltnutiu zliatiny.
Neobsahuje nikel a preto je vhodný pre alergikov a citlivejších ľudí.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 21 mm |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Šírka prívesku | 14 mm |
Súvisiace produkty 11

Strieborné detské náušnice krúžky sova s čírymi…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela sova 112…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela sova 11269…

Strieborný prívesok sova 64034

Náhrdelník so Swarovski Elements malej sovičky Kryštál

Prsteň so Swarovski Elements perla vykladaný 35032.3…

Prsteň čiernobiely so Swarovski Elements 35015.3 Jet

Prsteň so Swarovski Elements Kryštál Jet

Prsteň sa Swarovski Elements srdce veľké Krystal

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Jet 12mm

Strieborný prsteň s pravým minerálnym kameňom Black…
Príslušenstvo 10

Strieborné visiace náušnice kvapky sa Swarovski čírymi…

Strieborné visiace náušnice so Swarovski kryštály…

Náramok proti uhranutiu strieborný okrúhly kryštály 13…

Súprava s krištáľmi Preciosa Anjelik Kryštál

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Pes Krystal

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Štvorlístok…

Náušnice číre so Swarovski Elements Anjelik Krystal

Náušnice číre so Swarovski Elements okrúhle Krystal

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Srdce…











