Náhrdelník číry so Swarovski Elements Joy NGMIX2816C Krystal
Strieborný náhrdelník vysadený čírym kryštálom Swarovski Elements v tvare hviezdy a ďalšími príveskami z pozláteného striebra. viac
Kód produktu: NGMIX2816C Ceny dopravy



Pôsobivý náhrdelník Joy je zdobený Swarovski Elements kryštálom, ktorý je zasadený do pozláteného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Joy zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 11 mm |
| Dĺžka retiazky | 40 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 5 x 5 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 5

Náramok číry sa Swarovski Elements Joy BGMIX2816C…

Náušnice číre so Swarovski Elements Joy KWGMIX2816C…

Retiazka na nohu číra so Swarovski Elements Vilo BAG28…

Náušnice číre so Swarovski Elements Astral Star KG2816…

Retiazka na nohu dúhová so Swarovski Elements Vilo BAG…
Príslušenstvo 6

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Strom Krystal

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…

Náušnice biele so Swarovski Elements diskoštvorec…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele …






