Náhrdelník čierny so Swarovski Elements Punct Gold NCG1088SS18J Jet
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Pozlátený strieborný náhrdelník zdobený čiernym kryštálom Swarovski Elements v tvare kolieska. viac
Kód produktu: NCG1088SS18J Ceny dopravy
Farebné varianty








Pôsobivý náhrdelník Punct Gold je zdobený Swarovski Elements kryštálom, ktorý je zasadený do pozláteného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Punct Gold zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 14 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 4 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1

Náušnice čierne so Swarovski Elements punctata Gold…
Kód: KCG1088SS18J
Na objednávku do 20 dní
48,70 €
Príslušenstvo (8)








Príslušenstvo 8

Náušnice čierne so Swarovski Elements diskoštvorec Jet…
Kód: vs-713903 Jet
Skladom
22,10 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements visiaci…
Kód: vs-44112212jet
Skladom
18 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements visiaci…
Kód: vs-44112239 Jet
Skladom
13,50 €

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements Jet 14 mm
Kód: vs-44112214jet
Skladom
22,50 €

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 3312
Do 2 dní
60,60 €

Náušnice čierne so Swarovski Elements diskoštvorec Jet…
Kód: vs-793903 Jet
Skladom
17,60 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice čierne Rivoli so Swarovski Elements Jet 8 mm
Kód: vs-793853Jet
Skladom
13,10 €
-1%
Viac farieb

Náušnice so Swarovski Elements čierne srdiečko Jet 14…
Kód: vs-14620214 Jet
Skladom
18 €
18,10 €





