Náhrdelník červený so Swarovski Elements Ronda NP1088SS39SC Scarlet
Viac farieb
71 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náhrdelník Ronda s brúseným červeným kryštálom Swarovski Elements. viac
Kód produktu: NP1088SS39SC Ceny dopravy
Farebné varianty







Náhrdelník je vyrobený z rhodiovaného striebra 925/1000 Ag, do ktorého je vsadený exkluzívny kryštál okrúhleho tvaru a červenej farby. Súčasťou náhrdelníka je aj pevná strieborná retiazka. Náhrdelník bude tvoriť spolu s náušnicami a prsteňom harmonický celok.
Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a zároveň upúta na prvý pohľad.
Náhrdelník vkusne doplní večerné šaty, koktailky a rovnako tak aj pracovný kostým.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 8 mm |
| Rozmer prívesku | 8 x 8 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (4)




Súvisiace produkty 4

Náušnice červené so Swarovski Elements Ronda KP1088SS3…
Kód: KP1088SS39SC
Na objednávku do 20 dní
73,40 €

Prsteň červený so Swarovski Elements Ronda PP10882SC…
Kód: PP10882SC
Do 10 dnů
126,80 €

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: KCD432010SC
Na objednávku do 20 dní
68,40 €

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: KW610616SC
Na objednávku do 20 dní
73,40 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Náušnice červené so Swarovski Elements Tiny Bonbon…
Kód: vs-KR1122SS29SC
Skladom
36,50 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS29SC XX
Skladom
29,10 €

Náušnice červené Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SC
Skladom
43,80 €

Náhrdelník červený sa Swarovski Elements Amore NCS6228…
Kód: vs-NCS622814SC
Skladom
78,30 €

Náramok červený sa Swarovski Elements Serenity BMIX220…
Kód: vs-BMIX2201SC
Na objednávku do 20 dní
43,80 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Euphoria KWROLO…
Kód: vs-KWROLO22014SC
Skladom
63,50 €





