Náhrdelník červený so Swarovski Elements Bliss NCMIX2808LSI Light Siam
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
63 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náhrdelník s kryštálom v tvare srdca Swarovski Elements v červenej farbe. viac
Kód produktu: vs-NCMIX2808LSI Ceny dopravy
Farebné varianty



Potešte svoju drahú polovičku milým darčekom v podobe náhrdelníka so srdiečkovým Swarovski príveskom, ktorý sa hodí pre akúkoľvek príležitosť.
Strieborný náhrdelník je vyrobený zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium ochráni šperk proti sčernaniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Retiazka obsahuje prívesok v tvare srdca a ďalšie menšie prívesky ako sú gulička a srdiečko.
Náhrdelník neobsahuje nikel, je tak vhodný aj pre alergikov.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 25 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 11 x 11 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Náušnice červené so Swarovski Elements Bliss KWCMIX280…
Kód: vs-KWCMIX2808LSI
Skladom
69,70 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Amour KCC2808…
Kód: vs-KCC28086LSI
Skladom
114,90 €

Náušnice so Swarovski Elements červené srdiečko Light…
Kód: vs-713854 Light Siam
Skladom
18 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Soul KWS28081…
Kód: KWS280810LSI
Na objednávku do 20 dní
77,90 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Sweetheart KWM2…
Kód: vs-KWM28086LSI
Skladom
59 €

Náušnice červené so Swarovski Elements Heart K2808LSI…
Kód: vs-K2808LSI
Skladom
32,80 €

Náhrdelník červený so Swarovski Elements Sweetheart NM…
Kód: vs-NM28086LSI
Na objednávku do 20 dní
od
57,40 €

Náhrdelník červený so Swarovski Elements Heart N2808SI…
Kód: N2808SI
Skladom
63,50 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Náhrdelník červený sa Swarovski Elements Amour NCC2808…
Kód: vs-NCC28086LSI
Skladom
90,20 €

Náhrdelník červený sa Swarovski Elements Amore NCS6228…
Kód: vs-NCS622814LSISH
Skladom
78,30 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 31874
Skladom
20,40 €
-38%
Výpredaj

Prívesok so Swarovski Elements oválik 34133.3 Siam
Kód: vs-34133.3-208 XX
Skladom
32,80 €
52,90 €
Viac farieb
+ Darček

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Light Siam 8 mm
Kód: vs-44112239lsi
Skladom
13,50 €

Náušnice červené Rivoli so Swarovski Elements s tromi…
Kód: vs-05.13. XX
Skladom
28,30 €
34,80 €

Prívesok prievlekový kváder so Swarovski Elements 3413…
Kód: vs-34134.3s XX
Skladom
26,40 €
41 €





