Modní Quartz náramkové zlaté hodinky zelené
Módní zelené hodinky s kombinací zlatého náramku osloví každou ženu či dívku. viac
Kód produktu: vs-hod4 Ceny dopravy
Módní hodinky vyrobené z obecného kovu zlaté barvy s kombinací umělé kůže dodají Vašemu outfitu šmrnc. Zapínání hodinek je na patenty, které Vám umožní rychlé a pohodlné zapínání. Hodinky mají Quartzový strojek a splňují nejen funkci hodinek, ale zároveň jsou překrásným moderním doplňkem každé ženy. Hodinky nejsou vodotěsné.
Tyto hodinky se hodí jak na běžné nošení, tak i na večírky.
Hodinky dodáváme v dárkové krabičce zdarma.
| Typ produktu | Hodinky, Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Koža |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 20 cm |
| Priemer (rozmer) puzdra | 25 mm |
| Priemer (rozmer) ciferníku | 20 mm |
| Šírka remienka | 26 mm včetně zlatého náramku |





