Zlaté prstene môžu predstavovať aj rodinné šperky

Zlaté prstene sú nielen nádherné šperky, ale niektoré sa dokonca dedia z generácie na generáciu. Prsteň zo zlata dokonale odoláva vonkajším vplyvom aj každodennému noseniu a to vďaka vlastnostiam, ktoré zlato ako kov ponúka. Je tvrdé a akonáhle z neho šikovné ruky šperkára vykúzlia jemný šperk, dokáže udržať tvar po veľmi dlhú dobu. Okrem toho cena zlata na trhu rastie a dokáže odolať aj udalostiam menej priaznivým.

Pokiaľ chcete svoju partnerku potešiť originálnym šperkom, potom je to práve prsteň zo zlata doplnený napríklad diamantom vybrúseným do dokonalého briliantového výbrusu, s nádhernými odleskami. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov zlata. Okrem klasického žltého sa na trhu objavuje tiež zlato ružové alebo biele. Zlaté prstene z bieleho zlata doplnené o solitérny briliant alebo o niekoľko menších kúskov potešia ženy v každom veku. Veľmi často sa kúsky vyrobené zo zlata volia ako zlaté zásnubné prstene. Zlato v spojení s briliantom totiž vytvára dokonalé spojenie.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmoPri nákupe nad 120 €
Výmena tovaru
Možnosť výmeny 14 dníRýchla výmena bez obáv
Osobný odber
Odberné miestaMožnosť otvorenia zásielky
Bezpečný nákup
100% bezpečný nákup Možnosť vrátenia 14 dní
Bezpečný nákup
Vernostný systémbody za nákup a hodnotenie

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

NastaveníNesouhlasímSouhlasím