Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa náušnice a prívesok svetlo modré srdce 39161.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
60 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemná a okúzľujúca súprava v tvare srdca vykladaná kryštálikmi Preciosa. viac
Kód produktu: 039516 EAN: 8590962395372 Ceny dopravy
Farebné varianty





Súprava šperkov so syntetickým opálom a krištáľmi Preciosa v romantickom tvare srdca a decentnej modrej farbe. Visiace náušnice majú bezpečné a ľahko použiteľné zapínanie na klapku.
Súčasťou súpravy je aj retiazka a celá sada je vyrobená z rhodiovaného striebra, ktoré je veľmi odolné.
Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a upúta na prvý pohľad.
Súprava vkusne doplní večerné šaty, koktailky a rovnako tak aj pracovný kostým.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa, Syntetický opál |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Syntetický opál, krištáľ Preciosa |
| Typ | 1 kryštál, Vykládané, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer náušnice | 9 x 20 mm, 20 x 9 mm |
| Rozmer prívesku | 18 x 9 mm |
| Hmotnosť | 4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika








100% ručná výroba
Certifikát pravosti




