Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok šedá slza 39169.4 Black Diamond Lt. Chrome
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
43 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Súprava s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky. viac
Kód produktu: 39474 EAN: 8590962394740 Ceny dopravy
Farebné varianty

Jedinečná módna súprava tvaru kvapky je vyrobená z porhodiovaného striebra s krištáľkami Swarovski Elements. Náušnice majú praktické visiace zapínanie na klapku.
Táto unikátna súprava skvele doplní Vašu spoločenskú róbu a zaručene upúta pozornosť Vášho okolia. Krásne vynikne na bežné denné nosenie.
Tento nadčasový skvost dodá vášmu vzhľadu na elegancii a výnimočnosti.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Rozmer náušnice | 32 x 10 mm |
| Rozmer prívesku | 25 x 10 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (1)

Súvisiace produkty 1

Strieborná retiazka 30015 dĺžka 45 cm
Kód: 441
Skladom
28,70 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Súprava so Swarovski Elements perla 39091.3 Black…
Kód: 430
Do 2 dní
54,90 €

Prívesok prievlak trubička so Swarovski Elements Black…
Kód: vs-10E00BLACK DIAMOND XX
Skladom
41 €
65,20 €

Náušnice šedé so Swarovski Elements diskoštvorec Black…
Kód: vs-793903 Black Diamond
Skladom
17,60 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




