Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok ab efekt trojuholník 39174.2 AB
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherná strieborná krištáľová súprava so Swarovski Elements v tvare trojuholníka menivej farby. viac
Kód produktu: 3764 EAN: 8590962395143 Ceny dopravy
Táto krásna súprava náušníc a prívesku je vyrobená zo striebra a kryštálov Swarovski Elements v tvare trojuholníka.
Náušnice majú klasické zapínanie na klapku, ktoré zaisťuje pohodlie pri zapínaní. Táto kúzelná súprava nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k večerným šatám, ale aj k menej formálnemu oblečeniu a bude luxusnou čerešničkou na Vašom outfite.
Očarte okolie a obdarujte svojich blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý rozhodne upúta pohľad každého vo Vašom okolí.
Súprava je vhodná pre všetky ženy či dievčatá.
Súčasťou súpravy nie je retiazka.
| Typ produktu | Náušnice, Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 19 mm |
| Rozmer náušnice | 25 x 11 mm |
| Hmotnosť | 4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Bižutérna retiazka 52003 42 cm
Príslušenstvo 1















Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




