Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi mix farieb 33048.4 Galaxy
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
119 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný náramok zdobený guličkami s krištáľmi Swarovski Elements modro-ružovej farby. viac
Kód produktu: 649 EAN: 8590962332599
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty







Nádherný dámsky náramok je vyrobený z exkluzívnych kryštálov tvaru guličiek, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit.
Krištáľový náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia. S každým pohybom sa náramok rozžiari s odleskami svetla. Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 16 cm + 4 cm |
| Šírka | 10 mm |
| Hmotnosť | 9 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (11)











Súvisiace produkty 11

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski mix farieb…
Kód: 34709
Do 2 dní
57,40 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi mix farieb 3…
Kód: 644
Do 2 dní
156,10 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski mix…
Kód: 610
Do 2 dní
32,80 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski mix…
Kód: 626
Do 2 dní
37,70 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski mix…
Kód: 3246
Do 2 dní
35,70 €

Strieborné náušnice kruhy s kryštálmi Swarovski mix…
Kód: 595
Do 2 dní
44,30 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski mix farieb…
Kód: 2097
Do 2 dní
28,70 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski mix farieb…
Kód: 362
Skladom
78,50 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski mix farieb…
Kód: 670
Do 2 dní
41,90 €
-2%
Viac farieb

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski mix…
Kód: 91103
Do 2 dní
49,20 €
50,40 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski mix…
Kód: 71037
Do 2 dní
32,80 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Fuchsia 8 mm
Kód: vs-49112239fu XX
Skladom
9 €
10,20 €
-7%
Viac farieb

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Fuchsia 8 mm
Kód: vs-11539436 fuchsia XX
Skladom
57,10 €
61,20 €

Náušnice so Swarovski Elements kocka Bermuda Blue 6 mm
Kód: vs-713865 Bermuda Blue
Skladom
22,60 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski modré srdce …
Kód: 8
Do 2 dní
13,90 €









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




