Strieborný náhrdelník so zirkónom biela labuť 12032.1
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
43 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný náhrdelník s príveskom v tvare labute vysadený zirkónom čírej farby. viac
Kód produktu: 3465 EAN: 8590962120325 Ceny dopravy
Jedinečný a dômyselne spracovaný šperk, ktorý je dekorovaný zirkónmi. Náhrdelník bude tvoriť spolu s náušnicami harmonický celok.
Dámsky náhrdelník je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 a povrch náhrdelníka je zušľachtený rhodiovaním. Tento krásny šperk Vás ozdobí a poteší pri každej príležitosti a zároveň upúta na prvý pohľad.
Elegantný šperk vhodný do spoločnosti.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka retiazky | 42 cm |
| Rozmer prívesku | 9 x 11 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela labuť 1101…
Kód: 2184
Skladom
24,80 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela labuť 1109…
Kód: 2767
Skladom
22,50 €

Strieborné náušnice visiace so zirkónom Krystal
Kód: vs-92400445CR
Skladom
58,10 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-793853cr
Skladom
13,10 €

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 508
Do 2 dní
39,30 €
-41%
Výpredaj

Náhrdelník so Swarovski Elements 32018.1 Krystal
Kód: 32018.1 KRYSTAL XX
Skladom
45,80 €
77,60 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 302
Do 2 dní
65,60 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 304
Do 2 dní
102,50 €












