Strieborný náhrdelník so zirkónom biela labuť 12019.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Úchvatný náhrdelník s príveskom v tvare labute vysadený zirkónmi čírej farby. viac
Kód produktu: 2831 EAN: 8590962120196 Ceny dopravy
Jedinečný náhrdelník so symbolom labute vykladaný zirkónmi čírej farby.
Dámsky náhrdelník je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 a povrch náhrdelníka je zušľachtený rhodiovaním.
Ródium je ušľachtilý drahý kov zo skupiny platinových kovov. Rhodiovaním strieborných šperkov galvanickým nanášaním tohto drahého platinového kovu sa stáva povrch šperku tvrdší, stálejší a odolnejší voči vonkajším vplyvom ako je mechanický oter, poškriabanie, nabiehanie striebra, ľudský pot, kozmetické prípravky a ďalšie.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktoré zabezpečia tento krásny šperk proti strate.
Elegantný šperk vhodný do spoločnosti.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Zirkón |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm |
| Rozmer prívesku | 12 x 10 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 4

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela labuť 1109…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele okrúhle 11…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela kvapka 111…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela labuť 1101…
Príslušenstvo 3

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biely 35031.1…

Náhrdelník so Swarovski Elements 32018.1 Krystal













