Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements zelená kvapka Baroque N432010EM Emerald
Strieborný náhrdelník zdobený zeleným kryštálom Swarovski Elements v tvare kvapky. viac
Kód produktu: N432010EM Ceny dopravy






Pôsobivý náhrdelník Baroque je zdobený exkluzívnym kryštálom v tvare slzy, ktorá je zasadená do porhodiovaného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Kryštál Swarovski Elements, ktorý tvorí centrálny bod náhrdelníka, je známy pre svoju kvalitu a dokonalosť. Náhrdelník je navrhnutý tak, aby bol nositeľný v každodennom živote aj na špeciálne príležitosti.
Vďaka vysokej kvalite materiálov je náhrdelník veľmi odolný a dlhodobo krásne žiari. Jeho jedinečný dizajn a jemná konštrukcia z neho robia šperk, ktorý očarí každú ženu a dodá jej sebavedomie a eleganciu.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktorá chráni pred stratou šperku.
Strieborná retiazka náhrdelníka je vyrobená z kvalitného striebra a starostlivo dokončená, aby perfektne sedel na krku. Jeho dĺžka je nastaviteľná, takže sa ľahko prispôsobí dĺžke krku a vkusu nositeľky. Náhrdelník je vhodný ako darček pre každú ženu, ktorá ocenia kvalitu, vkus a originalitu.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 8 mm |
| Rozmer prívesku | 15 x 8 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 16

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Náušnice zelené sa Swarovski Elements Royal KC26028EM…

Náušnice zelené sa Swarovski Elements Vinber KWKL642…

Náramok zelený sa Swarovski Elements Radiance BFMP1EM…

Náušnice zelené so Swarovski Elements Ronda KP1088SS3…

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212EM…

Prsteň zelený sa Swarovski Elements Glee PPKO1122SS2…

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Royal N26028EM…

Náušnice zelené sa Swarovski Elements Imperial Studs K…

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Imperial Duo…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Emerald …

Náušnice zelené sa Swarovski Elements Kingdom Clips…

Náušnice zeleno šedé so Swarovski Elements Frou Frou…

Prsteň zelený sa Swarovski Elements Radiance PFMP2EM…

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements zelená…
Príslušenstvo 14

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Ronda NP1088SS…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Imperial Trio…

Náušnice zelené Rivoli so Swarovski Elements Sweet…

Náhrdelník zelený sa Swarovski Elements Vinber NKL642…

Náušnice so Swarovski Elements bodka Emerald 5 mm

Náušnice zelené sa Swarovski Elements Imperial KT4480…

Náhrdelník zelený so Swarovski Elements Imperial NT448…

Prsteň zelený so Swarovski Elements Ronda PP10882EM…

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Emerald 10 mm

Náhrdelník so Swarovski Elements Lollipop NK1122EM…

Prsteň zelený sa Swarovski Elements Glee PPKO1122SS2…

Kozmetické vreckové zrkadlo sa Swarovski Elements sun…






