Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements modrá kvapka Dainty Drop N610616BLS Blue Shade
Strieborný náhrdelník zdobený modrým kryštálom Swarovski Elements v tvare kvapky. viac
Kód produktu: N610616BLS Ceny dopravy
















Pôsobivý náhrdelník Dainty Drop je zdobený exkluzívnym kryštálom v tvare slzy, ktorá je zasadená do porhodiovaného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Kryštál Swarovski Elements, ktorý tvorí centrálny bod náhrdelníka, je známy pre svoju kvalitu a dokonalosť. Náhrdelník je navrhnutý tak, aby bol nositeľný v každodennom živote aj na špeciálne príležitosti.
Vďaka vysokej kvalite materiálov je náhrdelník veľmi odolný a dlhodobo krásne žiari. Jeho jedinečný dizajn a jemná konštrukcia z neho robia šperk, ktorý očarí každú ženu a dodá jej sebavedomie a eleganciu.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktorá chráni pred stratou šperku.
Strieborná retiazka náhrdelníka je vyrobená z kvalitného striebra a starostlivo dokončená, aby perfektne sedel na krku. Jeho dĺžka je nastaviteľná, takže sa ľahko prispôsobí dĺžke krku a vkusu nositeľky. Náhrdelník je vhodný ako darček pre každú ženu, ktorá ocenia kvalitu, vkus a originalitu.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 25 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 16 mm |
| Rozmer prívesku | 25 x 10 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 10

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Náušnice číre so Swarovski Elements Kvapka Krystal

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi biela…

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biela kvapka 111…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 113…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 112…

Strieborné náušnice visiace so zirkónom biela slza 112…

Strieborný prívesok s kryštálom Swarovski biela slza 3…
Príslušenstvo 13

Súprava sa Swarovski Elements vlnka modrá Light…

Náhrdelník modrý sa Swarovski Elements Amore NCS62281…

Náhrdelník modrý Rivoli sa Swarovski Elements Candy N1…

Náušnice modré sa Swarovski Elements Ballena KC1122SS2…

Náušnice modré sa Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…

Náušnice so Swarovski Elements modrá vlnka Light…

Náušnice so Swarovski Elements srdiečko Light Sapphire…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi modrá…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Prsteň modrý Rivoli so Swarovski Elements Light…

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 8…

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Light Sapphire 8…






