Strieborný náhrdelník s pravým minerálnym kameňom modrý 12092.3 sky topaz
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Strieborný náhrdelník dekorovaný pravým minerálnym kameňom v modrej farbe. viac
Kód produktu: 12114 EAN: 8590962121148 Ceny dopravy
Jednoduchý, ale výrazný náhrdelník s pravým modrým topazom podčiarkne pôvab elegantnej ženy.
Strieborný náhrdelník 12092.3 má vsadený veľký obdĺžnikový topaz a je vyrobený z kvalitného striebra rýdzosti 925/1000. Striebro obsahuje vrstvu ródia, ktorá ho chráni proti sčerneniu, žltnutiu i poškriabaniu. Keďže šperk neobsahuje prídavok niklu, môžu sa ním ozdobiť aj ženy, ktoré sú náchylné na alergické reakcie.
Náhrdelník Vám pripravíme do krabičky.
SKY TOPAZ
Mierni strach, zlosť i depresiu a naopak prináša radosť a blahobyt do života. Je to kameň skutočnej lásky a úspechu vo všetkom, do čoho sa pustíte.
Využitie: Pomáha odbúravať slabosti a vyčerpanosť organizmu, je prospešný pre posilnenie nervov. Upevňuje zdravie a pozitívnu energiu.
Znamenie: Baran, Blíženci, Lev, Škorpión, Strelec
Vlastnosti: Energie topazu prinášajú radosť, štedrosť, hojnosť a pevné zdravie. Stabilizuje emócie a zvyšuje vnímavosť voči láske. Má vynikajúci chladiaci účinok.
Liečivé účinky: Zlepšenie trávenia a stimulácia metabolizmu. Pomáha pri nervovom zrútení, vyčerpanosti, nespavosti, upokojuje astmu a dnu.
Farba: svetlo modrá
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Druh kameňa | Sky topaz |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Minerálny kameň |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Minerálny kameň |
| Typ | 1 minerálny kameň, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 15 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 8 x 6 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 3 |
| Znamenie zverokruhu | Baran, Blíženci, Lev, Strelec, Škorpión |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 3

Strieborné náušnice luxusné s pravými minerálnymi…

Strieborné náušnice s pravými minerálnymi kameňmi…

Strieborné náušnice luxusné s pravými minerálnymi…
Príslušenstvo 8

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Aqua 12 mm

Náušnice so Swarovski Elements Medium Cube Studs K4841…

Náhrdelník so Swarovski Elements srdce modrej Aqua

Náhrdelník so Swarovski Elements kocka N48418AQ Aqua 8…

Prsteň sa Swarovski Elements modrá kvetinka Aqua

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice,…

Náušnice so Swarovski Elements diskoštvorec Aqua 10 mm


















