Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski kytička 32047.5 Paradise Shine
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantný strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvietky. viac
Kód produktu: 2115 EAN: 8590962321661 Ceny dopravy
Ozdobte svoj dekolt retiazkou s príveskom v tvare kvietky, ktorá vás nádherne rozžiari!
Strieborný náhrdelník je vyrobený zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Ródium ochráni šperk proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Retiazka obsahuje strieborný prívesok v tvare kvietky, ktorá je tvorená Swarovski kryštálmi vo farbe paradise shine. Náhrdelník neobsahuje nikel, je tak vhodný aj pre alergikov.
Strieborný náhrdelník je poctivo ručne vyrobený šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Viac kryštálov, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm |
| Rozmer prívesku | 17 x 19 mm |
| Hmotnosť | 3,8 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 11

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski zelená…

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski zelené…

Strieborné náušnice visiace so Swarovski kryštálom…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Paradise Shine 8…

Náušnice menivé Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…

Náramok menivý sa Swarovski Elements Candy B1122SS47PS…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements visiaci Paradise…

Náušnice Rivoli sa Swarovski Elements Candy KW112212PS…

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník so Swarovski Elements menivá…
Príslušenstvo 6

Náušnice so Swarovski Elements kocka Vitrail Light 6 mm

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski zeleno…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Paradise Shine 1…

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Paradise Shine 8…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




